Lampy tubowe LED już w sprzedaży

Nowości rynkowe BEST Tools już w sprzedaży

Marka BEST nieustannie poszerza swoją gamę produktów. Na rynek zostały wprowadzone nowe produkty linii BEST Tools  z działu oświetlenie. Do dotychczasowych hitów oświetleniowych, takich jak akumulatorowa lampka LED LL10A czy też lamp halogenowych dołączają tubowe lampy LED oraz lampa LED 50W.

Nowości rynkowych to: lampa LED 50W- LL50G, 2 propozycje tubowych lamp LED o różnych mocach  na stojaku- LLT2010G, LLT4016G

Oświetlenie BEST Tools to szeroki wachlarz produktów, które dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu sprawdzą się zarówno w warsztacie jak i gospodarstwie domowym. Odpowiednie światło jest gwarantem komfortu i bezpieczeństwa pracy , a co za tym idzie wpływa na jej wydajność i jakość. Dlatego też każde stanowisko pracy powinno być dobrze oświetlone, tak by światło było sprzymierzeńcem i zapewniało duży komfort pracy.

Nowości rynkowe są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz odzwierciedleniem wartości na podstawie których tworzymy nasze produkty - Bezpieczeństwo, Efektywność, Satysfakcja, Trwałość. Szczegółowe informacje oraz parametry techniczne dostępne na naszej stronie (kliknij i zobacz)

 

Nowości już w sprzedaży!!!

Szybki kontakt

Best Tools

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o.
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda
tel. 89 642 97 00, fax.: 89 642 97 21


© 2015 Best Tools
Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl