Serwis

Dbamy, aby nasze urządzenia powstawały z najlepszych komponentów, dodatkowo zapewniamy gamę akcesoriów i części zamiennych oraz udzielamy naszej gwarancji. Wszystkie produkty pod marką BEST objęte są gwarancją producenta, która wynosi odpowiednio 24 miesiące w przypadku zakupu konsumenckiego (zakup na paragon) lub 12 miesięcy w przypadku zakupu komercyjnego (zakup na fakturę).

O szczegółach gwarancji informuje karta gwarancyjna dołączona do każdego urządzenia BEST.

W przypadku zainteresowania zakupem akcesoriów, części zamiennych, chęci dokonania przeglądu urządzenia czy koniecznościa dokonania naprawy zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem:

Serwis Centralny Best Tools
ul. Hurtowa 4
14-100 Ostróda

tel.: 89 642 97 34
fax.:  89 642 97 35  

e-mail: serwis@narzedziabest.pl

 

Odkurzacze

Odkurzacze są urządzeniami przydatnymi i wykorzystywanymi w wielu aspektach codziennego życia zawodowego czy prywatnego. Modele BEST dzięki swoim właściwościom użytkowym i precyzyjnie skonfigurowanym parametrom technicznym doskonale sprawdzają się w obu zastosowaniach. Zbiorniki o dużej pojemności i mocne silniki w modelach dwu i trzy silnikowych pozwolą na utrzymanie porządku w warsztatach, zakładach produkcyjnych czy halach magazynowych. Wbudowane w odkurzacze gniazda elektryczne pozwalają na podłączenie zewnętrznych narzędzi zwiększając zakres możliwych zastosowań, a dodatkowa funkcja nadmuchu podkreśla wszechstronność odkurzaczy. Estetyczny wygląd wszystkich modeli pozwala na wykorzystanie ich również w hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej.

 

Agregaty

Agregaty prądotwórcze stosuje się jako źródło zasilania wszędzie tam, gdzie nie ma stałych dostaw prądu lub następują przerwy w jego dostawach. Do najczęstszych zastosowań agregatów zalicza się zasilanie maszyn i elektronarzędzi. Agregaty wykorzystuje się w usługach, rzemiośle, budownictwie czy ogrodnictwie. Gama generatorów BEST, na którą składają się urządzenia 1 i 3-fazowe o mocy od 2.0kW do 5.5kW pozwala na zabezpieczenie potrzeb prądowych użytkowników profesjonalnych i hobbystycznych.

Piły do drewna

Piły ukosowe mogą być używana do cięcia materiałów z drewna, płyt pilśniowych, desek podłogowych, paneli podłogowych, listewek, desek,. Wyposażone są w worek pyłowy montowany na odpowiedni wylot urządzenia zmniejszający zapylenie obszaru roboczego. Za pomocą urządzenia można dokonywać cięć ukośnych poprzez ustawienie stołu roboczego pod kątem do 45° w lewo lub prawo oraz cięć kątowych odchylonych od osi pionowej w zakresie od 0° do 45° w lewo.
 

Oświetlenie


 

Przecinarki, szliferki

Przecinarki  służą do cięcia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych. Za pomocą urządzenia można dokonywać cięć ukośnych, korzystając z dołączonego miernika kąta poziomego oraz cięć kątowych odchylając tarczę tnącą od osi pionowej w zakresie od 0° do 45°.

Przecinarka do metalu polecana do cięcia rur stalowych, kształtowników walcowanych, rur żeliwnych, prętów stalowych okrągłych, kątowników stalowych, profili żelaznych zamkniętych, stali płaskiej i tym podobnych elementów. Nadają się do szerokiego stosowania w przemyśle maszynowym, komunikacji, przemyśle chemicznym, hutnictwie, budownictwie, elektrotechnice i w podobnych branżach. Proste w obsłudze i elastyczne w działaniu.

Szlifierki stołowe są urządzeniami przydatnymi do zastosowań domowych, do szlifowania i obrabiania metali, do warsztatów przydomowych i ślusarskich. Przeznaczone są do pracy na sucho w zakresie szlifowania, ostrzenia, czy też czyszczenia narzędzi tnących, noży, bitów, elementów metalowych, kluczy, a także różnych innych narzędzi i przedmiotów.

Przedłużacze
Warsztat
Drabiny drewniane, aluminiowe

Oferta drabin BEST obejmuje 6 modeli drabin drewnianych, szczeblowych z możliwością wchodzenia z obu stron o wysokości roboczej od 2,65m do 3,75m. Produkowane z pasją na terenie Mazur zachodnich, wykonane z najwyższej klasy drewna sosnowego, pozyskiwanego głównie z odziomkowej części pnia, zabezpieczone wysokiej jakości impregnatem metodą zanurzeniową. Dużą zaletą jest osadzenie szczebli na cylindryczne wpusty i klej, co eliminuje możliwość pęknięcia podłużnicy w miejscu tzw karbu. Na bezpieczeństwo użytkowania wpływają cztery pręty wzmacniające i dwa solidne łańcuszki 3mm zabezpieczające przed rozsunięciem. Komfort i wygodę pracy zapewnia zamontowany na szczycie drabiny hak pozwalający na zawieszenie potrzebnych do pracy na wysokości akcesoriów, narzędzi, wiadra z farbą itp. Drabiny BEST spełniają wszystkie wymagania normy europejskiej EN131 i są rekomendowane do wszelkich zastosowań domowych, ogólnobudowlanych, malarskich, a szczególnie zalecane są do prac elektrycznych.

Poziomnice

Na ofertę narzędzi pomiarowych BEST składają się poziomnice malowane, poziomnice anodowane, łaty murarskie, łaty budowlane i kątownice budowlane. Oferta obejmuje zarówno produkty do codziennych zastosowań jak i do profesjonalnego użytku. Najwyższą jakość narzędzi zapewnia wykorzystanie w procesie produkcji doskonałych materiałów bazowych oraz nowoczesnych technologii, zapewniających naszym produktom niezwykłą wytrzymałość i długowieczność. 

Narzędzia ręczne
Prostowniki

Prostowniki przeznaczone są do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych powszechnie stosowanych na wyposażeniu motocykli, quadów, aut osobowych, samochodów dostawczych, pół-ciężarówek i ciężarówek, pojazdów budowlanych i rolniczych, motorówek, jachtów, itp. W zależności od wybranego modelu prostowniki posiadają funkcje: ładowania, szybkiego ładowania i rozruchu.

Szybki kontakt

Best Tools

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o.
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda
tel. 89 642 97 00, fax.: 89 642 97 21

© 2015 Best Tools
Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl