Media o nas

Konkurs "We Are The BEST "- Gazeta narzędziowa lipiec- sierpień 2016


Odkurzacze marki  BEST Tools w gazecieInfo Produkt - Odkurzacze  2016


Kosy, kosiarki i grille marki  BEST Garden w gazecie Info Market - Lato 2016

 


Pilarki łańcuchowe BEST - Gazeta narzędziowa maj-czerwiec 2016


Agregaty, piły do drewna oraz szlifierki marki  BEST w gazecie Info Market - Jesień 2015


Poziomnice BEST w gazecie Info Market - Lato 2015

 


Odkurzacze BEST w gazecie Info Market - Wiosna 2015

                                                                                                                                                                                                                                                         

Prezentacja odkurzaczy w listopadowym wydaniu "Gazety Narzędziowej" oraz "Muratorze"

 

 

Odkurzacze

Odkurzacze są urządzeniami przydatnymi i wykorzystywanymi w wielu aspektach codziennego życia zawodowego czy prywatnego. Modele BEST dzięki swoim właściwościom użytkowym i precyzyjnie skonfigurowanym parametrom technicznym doskonale sprawdzają się w obu zastosowaniach. Zbiorniki o dużej pojemności i mocne silniki w modelach dwu i trzy silnikowych pozwolą na utrzymanie porządku w warsztatach, zakładach produkcyjnych czy halach magazynowych. Wbudowane w odkurzacze gniazda elektryczne pozwalają na podłączenie zewnętrznych narzędzi zwiększając zakres możliwych zastosowań, a dodatkowa funkcja nadmuchu podkreśla wszechstronność odkurzaczy. Estetyczny wygląd wszystkich modeli pozwala na wykorzystanie ich również w hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej.

 

Agregaty

Agregaty prądotwórcze stosuje się jako źródło zasilania wszędzie tam, gdzie nie ma stałych dostaw prądu lub następują przerwy w jego dostawach. Do najczęstszych zastosowań agregatów zalicza się zasilanie maszyn i elektronarzędzi. Agregaty wykorzystuje się w usługach, rzemiośle, budownictwie czy ogrodnictwie. Gama generatorów BEST, na którą składają się urządzenia 1 i 3-fazowe o mocy od 2.0kW do 5.5kW pozwala na zabezpieczenie potrzeb prądowych użytkowników profesjonalnych i hobbystycznych.

Oświetlenie


 

Przecinarki

Przecinarki  służą do cięcia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych. Za pomocą urządzenia można dokonywać cięć ukośnych, korzystając z dołączonego miernika kąta poziomego oraz cięć kątowych odchylając tarczę tnącą od osi pionowej w zakresie od 0° do 45°.

Przecinarka do metalu polecana do cięcia rur stalowych, kształtowników walcowanych, rur żeliwnych, prętów stalowych okrągłych, kątowników stalowych, profili żelaznych zamkniętych, stali płaskiej i tym podobnych elementów. Nadają się do szerokiego stosowania w przemyśle maszynowym, komunikacji, przemyśle chemicznym, hutnictwie, budownictwie, elektrotechnice i w podobnych branżach. Proste w obsłudze i elastyczne w działaniu.

Przedłużacze
Regały i stoły robocze
Drabiny drewniane, aluminiowe

Oferta drabin BEST obejmuje 6 modeli drabin drewnianych, szczeblowych z możliwością wchodzenia z obu stron o wysokości roboczej od 2,65m do 3,75m. Produkowane z pasją na terenie Mazur zachodnich, wykonane z najwyższej klasy drewna sosnowego, pozyskiwanego głównie z odziomkowej części pnia, zabezpieczone wysokiej jakości impregnatem metodą zanurzeniową. Dużą zaletą jest osadzenie szczebli na cylindryczne wpusty i klej, co eliminuje możliwość pęknięcia podłużnicy w miejscu tzw karbu. Na bezpieczeństwo użytkowania wpływają cztery pręty wzmacniające i dwa solidne łańcuszki 3mm zabezpieczające przed rozsunięciem. Komfort i wygodę pracy zapewnia zamontowany na szczycie drabiny hak pozwalający na zawieszenie potrzebnych do pracy na wysokości akcesoriów, narzędzi, wiadra z farbą itp. Drabiny BEST spełniają wszystkie wymagania normy europejskiej EN131 i są rekomendowane do wszelkich zastosowań domowych, ogólnobudowlanych, malarskich, a szczególnie zalecane są do prac elektrycznych.

Poziomnice

Na ofertę narzędzi pomiarowych BEST składają się poziomnice malowane, poziomnice anodowane, łaty murarskie, łaty budowlane i kątownice budowlane. Oferta obejmuje zarówno produkty do codziennych zastosowań jak i do profesjonalnego użytku. Najwyższą jakość narzędzi zapewnia wykorzystanie w procesie produkcji doskonałych materiałów bazowych oraz nowoczesnych technologii, zapewniających naszym produktom niezwykłą wytrzymałość i długowieczność. 

Narzędzia ręczne
Węże techniczne zbrojone

Węże techniczne zbrojone BEST Tools przeznaczone są do zadań specjalnych. Posiadają wysoką elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne - wykonane z PCV i zawierają  pośrednią warstwę wzmacniającą z nici poliestrowych. Przeznaczone do ogólnego zastosowania przesyłu wody, sprężonego powietrza oraz lekkich chemikaliów w niskich jak i wysokich temperaturach -30°C do 70° C.

Węże wykonany zgodnie z obowiązującymi normami:  PN-EN ISO 1307, PN-EN ISO 1402, PN-EN ISO 5774, PN-EN ISO 6224 jak i deryktywami UE: 2011/65/UE RoHS , 1907/2006 REACH.

 

 

 

Szybki kontakt

Best Tools

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o.
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda
tel. 89 642 97 00, fax.: 89 642 97 21


© 2015 Best Tools
Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl